Články označené štítkem "Akce"


WHOCON je zpět (pozvánka)

23. dubna 2013 se to stalo. Přestože se dá mluvit o pozdějším formálním datu, v onen den byl založen WHOCON, největší festival seriálu Doctor Who v česko-slovenském soustátí. Po sedmi měsících se vše ukázalo, když přes 600 fanoušků přijelo o víkendu 22.–24. listopadu do brněnského hotelu Slovan právě na tuto akci. Úspěch předčil očekávání, a to zejména nás, organizačního týmu. Proto asi není překvapením, že druhý ročník bude. A bylo to právě 23. dubna, kdy byly spuštěny nové stránky a s nimi i první relevantní informace. Proto neváhejte a podívejte se na www.whocon.cz. Za týden se spouští předprodej vstupenek, třeba se na akci uvidíme.

Jak jsem opět zavítal do Třebíče aneb ohlédnutí za RVVZ Vysočina 2014

Od CVVZky v Třebíči uběhlo čtvrt roku a já se vrátil na místo činu. Tentokrát ovšem na její regionální sestřičku.

Půlrok s WHOCONEM

Už je to tak, WHOCON je za námi. Celý víkend uběhl jako voda, kolem šesti set fanoušků britského seriálu Doctor Who (u nás vysílaného na ČT 2 pod názvem Pán Času) se sjelo do Brna na první česko-slovenský festival zaměřený čistě na tento fenomén. Dosti všemu pomohlo 50. výročí seriálu, které probíhalo právě v době konání celé akce.

Ohlédnutí za třebíčskou CVVZ

Když se na jednom místě sejde několik stovek lidí, nejedná se jistě o zanedbatelnou záležitost. Dvakrát to platí v souvislosti s CVVZ – Celostátní velkou výměnou zkušeností, která se letos konala v Třebíči.

Trabant story: příběh jednoho soutěžního tabla

Mnohým příběhům chybí šťastný konec, u toho našeho se konec teprve píše. Máte-li zájem, přečtěte si jak to bylo (a je) s naším tablem a když, tak nás podpořte v hlasování o Nejlepší tablo roku 2013.

Fanouškovský sraz na kanapi slavil úspěch

Nedávno jsem psal o prvním srazu fanoušků seriálu Doctor Who z Brna a okolí. Druhý sraz na sebe nenechal dlouho čekat, uskutečnil se 23. dubna v kavárně Nakanapi.

Postřehy ze setkání brněnských whovianů

Nedávno jsem psal článek, ve kterém jsem psal o tom jaké to je být fanouškem. V tomto článku jsem mimo jiného zmínil facebookovou skupinu Whoviani z Brna a okolí jejíž první sraz proběhl jen před pár hodinami.Reklama

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain