Článek: Postřehy ze setkání brněnských whovianů

Nedávno jsem psal článek, ve kterém jsem psal o tom jaké to je být fanouškem. V tomto článku jsem mimo jiného zmínil facebookovou skupinu Whoviani z Brna a okolí jejíž první sraz proběhl jen před pár hodinami.

Z našeho setkání jsem měl docela strach, ne proto, že bych se bál setkání s neznámými lidmi nebo že by mi někdo z nich mohl něco špatného provést, ale bál jsem se, že se toto setkání nevyvede podle mích představ. Bál jsem se, že přijdeme na místo konání, do brněnské Chajovny, a nebudeme si mít co říct a celá akce, již jsem si v hlavě vysnil, skončí tragédií.

Mé obavy naštěstí naplněny nebyly. Hned po setkání na brněnské České ulici jsme se vydali vedeni Doktorem do prostor asi jedné z nejznámějších brněnských čajoven. Smích a diskuse, která započala již při cestě na místo, se poté příjemně rozhostili i při pití lahodného čaje z různých koutů světa. Během šesti a půl hodiny, tedy v čase od počátku do doby, než odešlo poslední osazenstvo, se probrala všechna možná témata i ta, která s Doktorem Who neměla v podstatě žádnou souvislost. Mimo to se pouštěla různá videa a hudba a zabrousilo se i do doktorovské gastronomie. Vše bylo samozřejmě fotograficky dokumentováno.

Další sraz na sebe nejspíše nebude dlouho čekat, protože je předběžně naplánován na 23. dubna, který je pro mnohé whoviany znám též jako Den ticha. Na opětovné setkání se velice těším, neboť bylo poznat, jak příjemní jsou lidé z oné facebookové skupiny i ve skutečnosti. Rád se opět shledám s lidmi z první schůzky a nebráním se ani setkáním s dalšími příjemnými lidmi.

Líbil se vám tento článek? Sdílejte ho:

Vloženo: 2013-04-06 00:05:51Reklama

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde