Články označené štítkem "WHOCON"


WHOCON DevDiary (1) – Po prvním ročníku

Zajímalo vás, jak vypadá WHOCON z druhé strany, tedy ze samotného jádra spolku Doctor Who FanClub ČR? V této sérii se rozepíšu o některých tématech, jejich rozřešení i důvodech, proč jsme se k některým věcem uchýlili. Očekávat můžete moje vlastní názory, ale jakožto člen vedení věřím, že se alespoň většinově shoduje s postoji zbytku WHOCON týmu (ovšem neručím za to). Seriál DevDiary bude vycházet nepravidelně. Dostane se vám nahlédnutí pod pokličku věcí minulých, ale i v této době neodhalených informací. To vše nejen v rámci WHOCONU, ale i fanklubu jako takového.

WHOCON je zpět (pozvánka)

23. dubna 2013 se to stalo. Přestože se dá mluvit o pozdějším formálním datu, v onen den byl založen WHOCON, největší festival seriálu Doctor Who v česko-slovenském soustátí. Po sedmi měsících se vše ukázalo, když přes 600 fanoušků přijelo o víkendu 22.–24. listopadu do brněnského hotelu Slovan právě na tuto akci. Úspěch předčil očekávání, a to zejména nás, organizačního týmu. Proto asi není překvapením, že druhý ročník bude. A bylo to právě 23. dubna, kdy byly spuštěny nové stránky a s nimi i první relevantní informace. Proto neváhejte a podívejte se na www.whocon.cz. Za týden se spouští předprodej vstupenek, třeba se na akci uvidíme.

Půlrok s WHOCONEM

Už je to tak, WHOCON je za námi. Celý víkend uběhl jako voda, kolem šesti set fanoušků britského seriálu Doctor Who (u nás vysílaného na ČT 2 pod názvem Pán Času) se sjelo do Brna na první česko-slovenský festival zaměřený čistě na tento fenomén. Dosti všemu pomohlo 50. výročí seriálu, které probíhalo právě v době konání celé akce.Reklama

„Kdy se nudíme lépe než v kruhu rodiny?“ Oscar Wilde