Články označené štítkem "Seriály"


Nedoceněné sci-fi seriály (1) – Stargate Universe

V televizi je možné vidět mnoho různých seriálů, některé z nich jsou lepší, jiné zase horší. Inspirován svou přítelkyní, která pro server Contejner.cz psala seriál o nedoceněných sci-fi a fantasy knihách, jsem se rozhodl, že se zaměřím na podobné odvětví – sci-fi seriály.

Fanouškovský sraz na kanapi slavil úspěch

Nedávno jsem psal o prvním srazu fanoušků seriálu Doctor Who z Brna a okolí. Druhý sraz na sebe nenechal dlouho čekat, uskutečnil se 23. dubna v kavárně Nakanapi.

David Tennant slaví 42. narozeniny

David Tennant, známý herec skotského původu, slaví své 42. narozeniny. Přestože původně vystupoval pouze v divadle, proslul v roce 2005 také prostřednictvím televizních obrazovek.

Postřehy ze setkání brněnských whovianů

Nedávno jsem psal článek, ve kterém jsem psal o tom jaké to je být fanouškem. V tomto článku jsem mimo jiného zmínil facebookovou skupinu Whoviani z Brna a okolí jejíž první sraz proběhl jen před pár hodinami.

Hudební skladatel Murray Gold slaví 44. narozeniny

Před čtyřiačtyřiceti lety se v anglickém Portsmouthu narodil Murray Gold. V té době samozřejmě nikdo netušil, že bude o třicet let později poprvé nominován na cenu britské akademie za hudbu v televizním seriálu Vanity Fair. Ve stejné kategorii si od té doby vysloužil nominace ještě třikrát, za seriály Queer as Folk, CassanovaDoctor Who.Reklama

„Kdyby se mužům dostávalo manželek, jakých si zasluhují, měli by zatraceně těžký život.“ Oscar Wilde