Články označené štítkem "Facebook"


Můj názor na... pivní výzvu

Pivní výzva, taktéž známá pod anglickým názvem beerchallenge, prolétla internetem a už se snad zase uložila ke spánku, tentokrát v historii internetových trendů.

Facebook – Jak vydělat na hlouposti

Pokud jste již dlouhodobějšími uživateli Facebooku a navštěvujete na něm různé stránky, věřím, že jste se setkali s příspěvky, které vypadají nějak takto: „Pokud se vám líbí XY dejte like, pokud máte radši YZ napište comment.“ Pokud se oprostím od toho, že se jedná o vědomé prznění jazyka, jedná se o docela nenáročný marketingový tah využívající jednoduché věci – neznalosti uživatelů.

Základy slušného chování na Facebooku

Facebook denně používají miliony uživatelů. Existují lidé, kteří se jen podívají, co je nového i takoví, kteří na vláknech této sociální sítě stráví i celý den. Přestože je Facebook fenoménem dnešních časů, mnoho lidí jej neumí používat. Někteří z nich se o to v podstatě ani nesnaží a až příliš pozdě zjistí, jak moc ve svém jednání chybovali.

Jaké to je být fanouškem

Považuji se za whoviana, tedy skalního fanouška seriálu Doctor Who. Přestože jsem viděl jen málo klasických příběhů a nepamatuji si název každé vedlejší postavy, neznamená to, že jsem o něco menším fanouškem než jiní. Důležitý je totiž vnitřní pocit.

Pidgin a automatické odpovědi (Windows)

Už dlouho na všechny svoje Instant Messaging účty (například Facebook chat, ICQ, Google talk) používám program Pidgin. Není divu, používal jsem ho dlouhou dobu na operačním systému Ubuntu a ani nyní, přestože jsem uživatelem Windows 7, na něj nedám dopustit.Reklama

„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich